Тел. +38 (044) 221-23-63

Кадровий аутсорсинг

Найефективнішим шляхом оптимізації діяльності бізнес-процесів підприємства вважається аутсорсинг. Цей термін запозичений з англійської мови і хоч такого законодавчого поняття немає, та дослівно його розуміють так: «використання чужих ресурсів».

Кадровий аутсорсинг– це передача функцій відділу кадрів іншій організації. Тобто, дві організації укладають між собою договір, згідно з яким одна з них покладає на іншу певні функції ведення кадрового діловодства, надаючи їй повноваження для ведення справ. Ще одна особливість аутсорсингу полягає в тому, що ваша компанія фактично отримує додатковий структурний підрозділ, хоча юридично він є відокремленим і не входить до складу організації. Так, спеціалісти компанії «Інформ Актив» цілком і повністю займаються кадровим діловодством, тобто у повному обсязі виконують функції відділу кадрів.

Аутсорсинг дещо відрізняється від абонентського обслуговування. Абонентське обслуговування передбачає оформлення та ведення кадрової документації відповідного до вимог чинного законодавства, тоді як аутсорсинг включає в себе бізнес-процес окремих систем і цілої інфраструктури, яка передається по аутсорсингу на основі довготривалого договору.

Які переваги отримує керівник у випадку якщо скористається послугами кадрового аутсорсингувід компанії «Інформ Актив»?

  • По-перше, Ви значно заощаджуєте кошти. Обслуговуючи багатьох клієнтів, ми розподіляємо накладні витрати та оптимізує розподіл праці, що дає можливість знизити ціну на надані послуги, водночас підвищуючи їх якість. При цьому Ви користується послугами не турбуючись про витрати, пов’язані із утриманням спеціалізованого підрозділу з кваліфікованим персоналом. Це дозволяє підвищити ефективність Вашого підприємства.
  • Ви економите час витрачений на адміністрування кадрового обліку. Кадровий аутсорсинг звільняє фінансові, організаційні та людські ресурси, тож їх можна направити на розвиток нових напрямків роботи компанії.
  • Гнучкість в управлінні кількістю персоналу, Вам не доведеться набирати нових співробітників у разі розширення фірми чи скорочувати штат при закритті філії.
  • У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які застосовують найсучасніші методи кадрового аудиту та обліку й постійно підвищуютьрівень своїх знань, обслуговуючи велику кількість замовників. Таким чином,аутсорсер лише покращує якість своїх послуг і завжди пропонує готові рішення.
  • Ми, на відміну від штатних працівників не потребує відпусків чи лікарняних і працюємо постійно, гарантуючи кадровий облік.
  • Ми контролюємо аби ваше кадрове діловодство відповідало усім нормам чинного законодавства.

Звертайтесь до наших спеціалістів, адже використовуючи послуги аутсорсингу, ви здійснюєте правильний та логічний крок, який лише полегшить діяльність підприємства і сприятиме Вашому фінансовому благополуччю.

 

Завжди Вам раді!