Тел. +38 (044) 221-23-63

Бухгалтерський аутсорсинг

Що таке «аутсорсинг»? Це поняття не так давно прийшло до нас з англійської мови. Дослівно "outsourcing" означає використання зовнішнього ресурсу. У бізнесі - це передача юридичною особою певних бізнес-процесів або функцій на обслуговування іншій компанії на підставі договору. Найчастіше аутсорсинг пов'язують з бухгалтерськими послугами.

Бухгалтерський аутсорсинг, як правило, означає передачу функцій ведення бухгалтерського обліку, складання та здачі звітності підприємства та інше.

Бухгалтерський аутсорсинг на сьогоднішній день є затребуваною послугою серед багатьох компаній. Найчастіше цією послугою користуються підприємства малого та середнього бізнесу, так як їм вигідніше передати ведення бухгалтерії фахівцям у даній галузі, ніж утримувати в штаті бухгалтера.

Делегуючи частину функцій управління підприємством організації, яка спеціалізується на бухгалтерському обслуговуванні, Ви тим самим покращуєте виробничий процес, скорочуєте витрати часу та фінансів.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ АУТСОРСИНГ ВКЛЮЧАЄ:

  • консультування з питань бухгалтерського обліку

  • аналіз документації підприємства

  • ведення бухгалтерського обліку

  • ведення податкового обліку

  • складання податкової та фінансової звітів

  • обробка і введення даних в бухгалтерську програму

  • робота з податковими органами

ПЕРЕВАГИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО АУТСОРСИНГА

1. Економія грошових ресурсів.

Замовити бухгалтерський аутсорсинг обходиться дешевше, ніж утримання штату власних бухгалтерів. Тим самим, зекономлені фінансові кошти на заробітній платі, на обладнанні та програмному забезпеченні можна використовувати в інших життєвих процесах підприємства. Фінансова економія є одним з головних переваг аутсорсингу.

2. Економія часу

Передаючи ведення бухгалтерської діяльності в аутсорсинг, Ви можете використовувати більше часу для вирішення інших завдань. У Вас з'являється можливість повністю присвятити свій час в основні бізнес-процеси компанії, не відволікаючись на непрофільні функції. У той же час, керівництво може не турбуватися за правильність ведення бухгалтерського обліку підприємства.

3. Висока якість ведення бухгалтерського обліку

Організація, основним видом діяльності якої є бухгалтерський аутсорсинг, має величезний досвід роботи у веденні податкового та бухгалтерського обліку, складання різних звітностей і документації. До того ж в штаті такої компанії є висококваліфіковані фахівці, які знайомі з усіма тонкощами ведення обліку.

У компанії «Інформ Актив» Ви можете замовити бухгалтерський аутсорсинг, який надається висококваліфікованим персоналом. Ми гарантуємо високу якість ведення бухгалтерського обліку Вашої компанії. Скориставшись послугою "бухгалтерський аутсорсинг", Ви можете бути спокійні і впевнені в правильності та законності ведення бухгалтерської діяльності на Вашому підприємстві.

Замовити аутсорсинг Ви можете заповнивши форму запиту. Ваша заявка буде оброблена в найкоротші терміни.

Довірте бухгалтерський облік Вашої компанії професіоналам, ми це робимо краще за інших!