Тел. +38 (044) 221-23-63

Запит

Компанія «Інформ Актив» надає широкий спектр послуг з підтримки бізнесу. З метою економії Вашого часу та підвищення ефективності роботи, пропонуємо Вам наступні он-лайн сервіси:

1 . Запит на послуги.

За допомогою даного сервісу Ви можете замовити будь-яку з послуг, що надаються нашими фахівцями. Також Ви можете уточнити умови надання послуг, які Вас цікавлять: умови контракту, ціна, терміни виконання і т.д..

2 . Безкоштовна консультація.

Якщо Вам необхідна консультація юриста чи фахівця з податкових питань, - ми надамо першу консультацію безкоштовно. Для цього необхідно всього лише заповнити форму заявки (закладка «Отримати»). Вкажіть всі необхідні реквізити в полях заявки, коротко опишіть Вашу ситуацію. Ваша заявка буде відправлена юристу, аудитору або спеціалісту найбільш кваліфікованому в даній області.

3 . Підписатися на новини.

Даний ресурс створений для інформування наших теперішніх та майбутніх клієнтів у галузі податкового та господарського права. Цей сервіс є безкоштовним. Заповнивши заявку, Ви один-два рази на місяць будете отримувати найбільш актуальні новини законодавства. Багаторічний практичний досвід наших фахівців стане надійною опорою в діяльності Вашої компанії.