Тел. +38 (044) 221-23-63

Уплачивается ли НДС при покупке квартиры? Уплачивается ли НДС при продаже квартиры? Начисляется ли и взимается вообще НДС при купле-продаже квартир?

Відповідь: Відповідно до п.197.1.14 ПКУзвільняються від оподаткування операції з постачання житла (об'єктів житлового фонду), крім їх першого постачання. При першому постачанні ПДВ сплачує продавець. Важливо зауважити, що ці норми не діють для операцій з комерційною нерухомість і нежитловим фондом.

Крім того, при купівлі житла (квартири) ПДВ сплачує продавець. 

 

Експерт з податкового законодавства

ТОВ «ІНФОРМ АКТИВ»

Ірина Гончаренко