Тел. +38 (044) 221-23-63

Отримання дозволу на працевлаштування

ВИ МОЖЕТЕ НАДАТИ СПРИЯННЯ З ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛУ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НЕРЕЗИДЕНТА В УКРАЇНІ?

Маючи значний позитивний досвід супроводу діяльності нерезидентів на території України, ми надаємо послуги з оформлення дозволу на працевлаштування.

Для здійснення нерезидентом трудової діяльності на території України, потрібне отримання роботодавцем дозволу на працевлаштування такого працівника.

На сьогоднішній день питання отримання дозволу на працевлаштування регулюються Порядком видачі, продовження дії та анулювання дозволу на використання праці іноземців та осіб без громадянства, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 437 від 27.05.2013 року, який набрав чинності з 05.07.2013 року.

Даним Порядком передбачено ряд нововведень, наприклад, обов'язкова подача в службу зайнятості звіту про наявність вакансії не раніше ніж за 15 днів до подання заяви про видачу дозволу на працевлаштування, розгляд комісією документів протягом 15 днів, розміщення рішення на веб-сайті служби зайнятості та відправити оригінал рішення роботодавцю не пізніше 3-х днів з дня розгляду документів комісією, видача дозволу на працевлаштування протягом 10 днів з дня зарахування на рахунок служби зайнятості коштів за видачу дозволу після прийняття позитивного рішення і можливість продовжити дозвіл на працевлаштування тільки один раз. 

Положення Порядку сформульовані досить неоднозначно, що дозволяє співробітникам служби зайнятості приймати рішення про відмову у видачі дозволу на їх розсуд через те, що не будуть враховані ті чи інші обставини.

З урахуванням викладеного, ми готові надати вам високо кваліфіковану юридичну допомогу в отриманні дозволу на працевлаштування в найбільш короткі терміни.

При наданні послуги, отримання дозволу на працевлаштування, за вашим бажанням, може бути надана консультаційна підтримка з питань процедури отримання дозволу на працевлаштування нерезидентами, правовий аудит документації підприємства, необхідної для оформлення дозволу на працевлаштування, підготовка необхідного пакету документів для подачі в місцеву службу зайнятості, отримання дозволу, консультаційний супровід з оформлення трудових відносин з нерезидентом, а також продовженню таких відносин.

При цьому слід пам'ятати, що використання праці іноземних громадян або осіб без громадянства не маючи дозволу на працевлаштування карається штрафом у розмірі до двадцяти мінімальних заробітних плат.

У разі відмови, у видачі дозволу на працевлаштування без будь-яких достатніх підстав, ми надамо супровід процедури оскарження відмови у вищестоящих інстанціях і в судовому порядку.

Будемо раді співпраці з Вами!