Тел. +38 (044) 221-23-63

Отримання українського громадянства, та оформлення довідки на проживання

Які документи необхідно надати нерезиденту для отримання довідки на проживання в Україні?

Іноземці або особи без громадянства, які прибули в Україну з метою тимчасового працевлаштування або ж мігрували в Україну мають право на отримання тимчасового дозволу на проживання і мають право перебувати на території України без виїзду за її межі більше 90 днів.

Тимчасова довідка на проживання видається нерезидентам на підставі дозволу на працевлаштування.

Для отримання тимчасової довідки на проживання нерезиденту необхідно подати в органи міграційної служби України за місцем його проживання:

 • заяву про надання тимчасового дозволу на проживання,

 • першу сторінку паспортного документа з перекладом на українську мову і нотаріально завірену,

 • копію облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду),

 • нотаріально завірену копію дозволу на працевлаштування,

 • довідку про відсутність судимості в Україні,

 • 6 кольорових фотографій розміром 3,5х4,5 (см) на матовій основі.

Крім того, підприємство-роботодавець такого нерезидента зобов'язане подати до органів міграційної служби України:

 • заяву встановленого зразка,

 • клопотання встановленого зразка,

 • Виписку з Єдиного Державного Реєстру Підприємства, установи, організації України (завірену печаткою підприємства та підписом його керівника),

 • копію довідки Статистики,

 • довідку з банку про відкриття рахунку.

Тимчасова довідка на проживання, видана на підставі дозволу на працевлаштування, оформлюється на строк дії такого дозволу, але не більше ніж на один рік з можливістю його продовження. З метою продовження тимчасової довідки на проживання необхідно подати пакет документів, аналогічний тому, який подається для оформлення первинної тимчасової довідки на проживання не пізніше ніж за 15 днів до закінчення його терміну дії.

Після отримання довідки на проживання необхідно протягом десяти днів з дня його видачі зареєструватися в районному ЖКХ за місцем проживання нерезидента.

Ми ради запропонувати вам повний спектр юридичних послуг з легалізації перебування нерезидентів на території України шляхом отримання тимчасової довідки на проживання.

За вашим бажанням можуть бути надані консультаційні послуги з питань легалізації перебування нерезидентів на території України: підготовка заяви від нерезидента про надання тимчасового дозволу на проживання і документів, необхідних до подачі на додаток до зазначеної заяви, підготовка клопотання підприємства-роботодавця про надання тимчасового дозволу на проживання нерезидента, представництво інтересів нерезидента та його роботодавця в органах міграційної служби в Україні.

Будемо ради співпраці з Вами!