Тел. +38 (044) 221-23-63

Податковий консалтинг

nal_colsayПодатковий консалтинг - це послуга з податкового планування діяльності окремих підприємств і складних багаторівневих бізнес -структур.

Наші фахівці створять ефективну систему заходів , які допоможуть істотно знизити податкове навантаження для вашого підприємства з широкого кола питань , за рахунок правильного податкового планування:

  • консультування з питань обчислення, сплати та оптимізації податків;
  • податкові експертизи окремих угод, договорів ;
  • оцінка податкових ризиків компанії, розробка рекомендацій щодо їх оптимізації;
  • постановка системи податкового обліку, розробка облікової політики для оптимізації оподаткування;
  • податкове планування ;
  • оперативне інформування про зміни в законодавстві та нормативних актах , які стосуються оподаткування юридичних і фізичних (СПД ) осіб;
  • представлення інтересів компанії та консультації в процесі перевірок податковими та іншими контролюючими органами.

Чинне в Україні податкове законодавство дозволяє підприємствам вибирати максимально прийнятну систему оподаткування з урахуванням їх схеми роботи, запланованого виду діяльності, оборотів і інших істотних моментів здійснення господарської діяльності. Безліч податкових та встановлених платежів до бюджету і позабюджетні фонди вимагають правильного планування з метою забезпечення ефективного фінансового управління підприємством і оптимізації податкових платежів, а також використання податкових пільг, передбачених чинним законодавством і ми готові допомогти Вашій компанії використовувати ці інструменти комплексно і найбільш доцільно.

Наші фахівці проводять семінари та тренінги для бухгалтерів і юристів, так як ми розуміємо нюанси функціонування бізнесу в Україні. Наші податкові консультанти можуть допомогти вашій компанії зрозуміти податкове законодавство, побачити ризики та знайти правильне рішення. Таким чином , Ви зможете зосередитися на більш важливих питаннях для Вашого бізнесу.

Завжди Вам раді!