Тел. +38 (044) 221-23-63

Бухгалтерські послуги та аудит

Бухгалтерія - це мистецтво. Професія , що вимагає таланту і терпіння. Особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки в її взаємозв'язках і гармонії.
І. Штеммле

buh-yslugiКомпанія «Інформ Актив» пропонує послуги аутсорсингу бухгалтерських послуг, кадрового діловодства, здачі бухгалтерської звітності, кадрового та податкового обліку, а також інші послуги з бухгалтерського обслуговування юридичних і фізичних осіб.

Замовивши послуги в компанії «Інформ Актив», Ви отримаєте не тільки професійного бухгалтера, але і консультанта в області податкового законодавства та юридичну підтримку.

Пропонуємо Вам скористатися наступними послугами нашого підприємства:

 • Комплексне бухгалтерське обслуговування і разові бухгалтерські послуги, пов'язані з обробкою первинних документів;
 • Відновлення та оновлення бухгалтерського та податкового обліку підприємств;
 • Аудит господарської діяльності:
  аудит бухгалтерського обліку
  аудит податкового обліку ( включаючи податкову звітність)
  кадровий аудит : колективні договір , договори, накази , штатні розписи , положення про відпустки , лікарняні листи , посадові інструкції , трудові книжки , договору матеріальної відповідальності та інші документи
  комплексний аналіз (включає всі перераховані вище пункти і організаційні питання : охорона праці , пожежна безпека і т.д.)
  правова оцінка стану діяльності підприємств;
 • Аудит фінансової звітності;
 • Аудит фінансово -господарських , економіко -правових ситуацій;
 • Експрес - аудит - вибіркова перевірка за обумовленим завданням окремих ділянок бухгалтерського та податкового обліку або періодів фінансово -господарської діяльності. Метою експрес - аудиту є оцінка : загального стану бухгалтерського і податкового обліку; податкової політики організації ; можливих податкових ризиків;
 • Консультації з питань фінансово- господарської діяльності та діяльності правового характеру .

Бездоганна бухгалтерія - це запорука процвітання бізнесу. Ми даємо гарантію високої якості робіт . Ведення бухгалтерського обліку Вашого підприємства буде здійснюватися згідно з усіма правилами і відповідно до чинного законодавства України .

Завжди Вам раді!