Тел. +38 (044) 221-23-63

Касовий апарат

З 1 липня 2015 року значно розширилось коло осіб, які забовязані використовуватиреєстратори розрахункових операцій (далі – РРО або касовий апарат).

Так, касовий апарат мають придбати, опломбувати та зареєструвати, всі юридичні особи, фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування та платники єдиного податку 2 та 3 групи, якщо вони здійснюють розрахункові операції: в готівковій формі та в безготівковій формі із залученням карток, платіжних чеків, жетонів,  у тому числі у разі здійснення безготівкових розрахунків із використанням мережі Інтернет.

Тобто, якщо на Ваш поточний рахунок надійшли кошти з картки фізичної особи – Ви маєте стати почесним володарем касового апарату та отримати масу додаткових клопотів: придбання, обслуговування, програмування касового апарату, ведення книги обліку розрахункових операцій, подання щомісячних звітів та збільшення можливостей спілкування з податковою під час перевірок РРО.

Єдине послаблення стосується платників єдиного податку 2 та 3 групи, так, вони можуть не застосовувати РРО, якщо їх річний дохід (від всіх видів діяльності) не перевищує 1 млн. грн. Але, не відомо: чи довго буде діяти ця норма?!

Розуміючи цю проблему для підприємців, - ми разом з партнерами розробили низку заходів щодо зниження податкового тиску і будемо раді допомогти Вам уникнути додаткових витрат  та турбот!

Завжди з Вами,

Команда ІНФОРМ АКТИВ

+38(044) 221 23 63