Тел. +38 (044) 221-23-63

Генеральная дирекция по обслуживанию иностранных представительств Дирекция «ИНПРЕДКАДРЫ» организует 19 февраля 2015, семинар-практикум:

«Функционирование иностранных представительств в Украине - 2015 Правовые и финансовые аспекты деятельности в связи с изменениями законодательства»

 ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

 І. Оподаткування, звітність, облік в іноземних представництвах - особливості та нововведення 2015:

  1. Податкова реформа – 2015. Новий підхід визначення «постійного» представництва. Оподаткування прибутку представництв нерезидентів. Податок на репатріацію. Курсові різниці. Електронна система адміністрування ПДВ та нові податкові накладні;

  2. Продаж основних засобів, їх облік та оподаткування у представництвах нерезидентівВитрати у відрядженні в 2015 році. Альтернативні можливості взаємовідносин з регіональними представниками. Підзвітні кошти не можна перераховувати на зарплатну картку. Застереження при роботі з платниками єдиного податку (ФОП);

  3. Трансфертне ціноутворення. Контрольовані операції. Ризики для представництв нерезидентів з обсягом фінансування та поставок товарно-матеріальних цінностей більшим за 20 млн. грн.

ІІ. Заробітна плата з 1.01.2015:

  1. Аналіз змін в оподаткуванні ПДФО, ЄСВ та військовим збором. Нові ставки та нові можливості. Оподаткування доходу мобілізованих працівників. Мораторій на перевірки контролюючих органів. Посилено відповідальність за порушення нарахування та сплати ЄСВ. Соціальні гарантії для переселенців з зони АТО. Отримання довідки про доходи іноземцем. Декларування доходів, майна та фінансового стану фізичних осіб.

Відповіді на запитання.

Гончаренко Ірина Олексіївна –

керівник компанії ІНФОРМ АКТИВ, експерт-практик з бухгалтерського та податкового обліку представництв – нерезидентів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гончаренко Ірина Олексіївна – керівник компанії ІНФОРМ АКТИВ, експерт-практик з бухгалтерського та податкового обліку представництв - нерезидентів

ІІІ. Кадрові питання 2015. Зміни трудового та соціального законодавства.

Кадрове оформлення працівників у зв’язку з військовою мобілізацією.

Рашкевич Ігор Аркадійович – головний правовий інспектор праці профспілок, член редакційної ради журналу «Довідник кадровика»

ІV. Інформація щодо оформлення закордонних паспортів - 2015

Дирекція «Інпредкадри» ГДІП

VРізне

ГДІП