Тел. +38 (044) 221-23-63

О компенсации за создание новых рабочих мест

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
   
   ЛИСТ
    
   від 20.06.2013 р. N Д4-01-3626/0/6-13
   
   Про компенсацію за створення нових місць

   Відповідно до законів України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та "Про зайнятість населення" фізична особа - підприємець має право одержувати за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття:
      - як роботодавець - інформаційно-консультаційні та інші послуги, передбачені законодавством;
      - як застрахована особа - матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги.
      Законом України "Про зайнятість населення", який набув чинності з 1 січня 2013 року, передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць і працевлаштування на них громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема молоді, якій надається перше робоче місце, одиноких батьків, інвалідів, осіб, яким до настання пенсійного віку залишилося 10 і менше років та інших.
      Механізм компенсації роботодавцю виплат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування визначено постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 р. N 347 "Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України "Про зайнятість населення", яка набула чинності 30 травня 2013 року. Компенсація роботодавцю виплачується щомісяця протягом одного року з дня працевлаштування особи за умови збереження його зайнятості протягом 2 років.
      Нововведенням є також стимулювання суб'єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць у пріоритетних галузях економіки. Так, суб'єкт малого підприємництва, який створює нові робочі місця і працевлаштовує на них безробітних на 2 роки, протягом року може отримувати щомісячну компенсацію в розмірі єдиного внеску. При цьому працівники, які були прийняті на роботу з виплатою компенсації, не можуть бути звільнені з ініціативи роботодавця та за згодою сторін.

В. о. директора Н. Ралько